Baseny ogrodowe drewniane

Jest to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich domowników. Oferowane przez nas drewniane baseny ogrodowe o masywnej konstrukcji i wydajnej filtracji to absolutny hit w upalne letnie dni, a także wspaniała forma rozrywki dla Ciebie i Twoich bliskich. Nie może zabraknąć go w Twojej przydomowej przestrzeni! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Basen ogrodowy drewniany – rozrywka dla całej rodziny

Ponadczasowe drewno świetnie wkomponuje się w Twoją przydomową przestrzeń, a czas spędzony w przyjemnej wodzie będzie idealną odskocznią od zajęć dnia codziennego. Konstrukcje zawierają zdejmowane schody z antypoślizgowymi stopniami. Jest to więc bardzo bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich dzieci. Ponadto, dla zwiększenia ich stabilności zostały wyposażone również w specjalny wspornik pod drabinkę wewnętrzną.

Wysoka jakość wykonania

Baseny ogrodowe polskiej firmy Abatec, wykonane są z najwyższej jakości surowca pochodzenia skandynawskiego. Ściany konstrukcji to lite drewno o grubości 45mm. Ponadto drewniane baseny ogrodowe Abatec należy traktować jako całoroczne. Przy odpowiedniej impregnacji basen posłuży Ci bardzo wiele lat. Baseny drewniane ogrodowe zostały również wyposażone w dodatkowe wsporniki, które zabezpieczają całą konstrukcję przed deformacjami. Są także wzmocnione mechanicznie specjalną geowkłókniną. Dzięki temu są one odporne na promieniowanie UV oraz uszkodzenia. Co więcej, posiadają doskonałą wodoprzepuszczalność oraz bardzo długą żywotność.

Dlaczego warto?

Oferowane przez nas konstrukcje wykonane zostały z wysokiej jakości surowca o grubości 45 mm. Sosna północna pochodzi z krajów skandynawskich i nadbałtyckich. Podwójne deski tarasowe antypoślizgowe posiadają silikonowe zabezpieczenia na narożach. Ponadto do wzmocnienia całej konstrukcji większych modeli producent użył podłużnych, stalowych słupków. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas konstrukcji.

UWAGA: Baseny drewnine mogą być ZAGŁĘBIONE.

Nie wiesz, który basen wybrać? Napisz o czym myślisz i jakie masz potrzeby.