Baseny naziemne

Jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu, widziane w amerykańskich filmach były one marzeniem każdego dziecka i dorosłego. Dzisiaj praktycznie każdy może cieszyć się kąpielami na terenie własnego ogrodu. Oferujemy Państwu wolnostojące baseny naziemne drewniane, idealne zarówno do użytku prywatnego, jak i jako luksusowy dodatek do każdego obiektu noclegowego czy SPA. Chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka z najważniejszych zalet tego rodzaju rozwiązania.

Wytrzymałość

Warto zacząć od faktu, że tego rodzaju konstrukcje są o wiele bardziej wytrzymałe niż bardzo popularne na rynku, pompowane konstrukcje z tworzyw sztucznych. Jej plastikowa alternatywa to bardzo często zakup na jeden-dwa sezony. Natomiast basen naziemny drewniany polskiej firmy ABATEC wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Deski lite stosowane w tego rodzaju konstrukcjach zostały wyprodukowane z drewna sprowadzanego na specjalne zamówienie ze Skandynawii, które przed montażem przechodzi wielostopniową obróbkę maszynową. Natomiast w środku wyścielana jest specjalistyczna folia basenowa, tzw. liner. Odpowiednia pielęgnacja sprawia, że oferowana przez nas całoroczna konstrukcja ogrodowa będzie cieszyć każdego użytkownika przez długi czas.

Nieograniczone możliwości

Jest to również znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie chcą lub nie mają możliwości robienia wykopów w ogrodzie. Naziemna konstrukcja całorocznego basenu sprawia, że producent oferuje szeroki wybór spośród kształtów i rozmiarów zbiornika. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać spersonalizowany produkt, który idealnie dopasuje się do danej przestrzeni. Kolejnym atutem tego rodzaju rozwiązania jest możliwość zmiany jego koloru – wystarczy tylko użyć olej ochronny o wybranej barwie.

Wygląd

Walory estetyczne basenów naziemnych drewnianych to zdecydowanie jedna z największych zalet tego rodzaju rozwiązania. Bezsprzecznie wyglądają bardziej reprezentacyjnie niż ich niebieskie, sztuczne odpowiedniki. W odróżnieniu od drewna niebieski kolor nie wygląda estetycznie na tle każdego ogrodu. Naziemne baseny prezentują się bardzo gustownie oraz dodają ekskluzywności każdej nieruchomości.