Promienniki słoneczne - Sunshower

Promienniki kwarcowe Sunshower to nowość na polskim rynku. Holenderski producent oferuje urządzenia z myślą o wykorzystaniu promieniowania infrared pod prysznicem – stąd urządzenia Sunshower są chermetycznie wykonane (wodoodporne). Jako producent saun fińskich oraz infared widzimy wiele możliwości dla wykorzystania tego produktu.
Promienniki wyposażone są w żarniki kwarcowe przez co mogą stanowić doskonałe wyposażenie sauny infared. Dzięki pięknemu wykonaniu promienniki zarówno ozdobią jak i urozmaicą wypoczynek po saunie. Modele z lampami UV dodatkowo zadziałają terapeutycznie. Widzimy duże możliwości wykorzystania promienników w saunie ale również w pokojach kąpielowych, pod prysznicem oraz jako wypoczynek po saunie.
Promienniki Sunshower wykonane są z dbałością o każdy detal – zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym – stąd urządzenia te należy traktować jako produkt luksusowy.

Sunshower wykorzystuje moc promieni słonecznych we wszystkich swoich produktach. Sunshower pozwala cieszyć się odżywczym efektem światła wewnątrz domu. Słońce daje energię, ciepło i radość. To coś więcej niż tylko miłe doznanie! Światło słoneczne odżywia i dba o nasze ciało. Promienie UV stymulują produkcje witaminy D, która zwiększa naszą odporność i poziom energii. Promienie słoneczne nagrzewają organizm, co zmniejsza ból i relaksuje całe ciało.

Innowacyjne promienniki infrared – kwarcowe wnikają głęboko w skórę. Energia światła podczerwonego przenika do naszego ciała powodując, że molekuły poruszają się i w ten sposób wytwarzane jest ciepło. Powoduje to wzrost temperatury ciała, podczas gdy otoczenie jest chłodne. Oprócz wprowadzenia w stan dobrego samopoczucia i relaksu, promieniowanie podczerwone zmniejsza ból głowy, szyi, bóle mięśni, bóle reumatyczne, oraz pobudza krążenie krwi.