Odkurzacz basenowy DOLPHIN S100

Dolphin S100  jest najprostszym, najlżejszym, najmniejszym i najtańszym odkurzaczem z rodziny S - Series przeznaczonym do czyszczenia wszelkiego typu małych prywatnych basenów o długości do 10 m.
Odkurzacz efektywnie czyści i odkurza dno i ściany basenu. Systematyczne stosowanie odkurzacza powoduje usunięcie większości zanieczyszczeń z basenu, także organicznych, co w istotny sposób ogranicza zużycie preparatów chemicznych do uzdatniania wody basenowej.
Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są w zgrubnym siatkowym koszu filtracyjnym, łatwo dostępnym od góry odkurzacza. Kosz może być wielokrotnie płukany pod bieżącą wodą.

Specyfikacja:

  • Napęd - pojedynczy Diagnostic
  • Cykl pracy - 2 godz.
  • Wydajność pompy - 17 m³/godz.
  • Przewód pływający - 15 m, bez obrotnicy
  • Filtr - kosz filtracyjny zgrubny siatkowy (100 µm), dostępny od góry
  • Szczotki – jedna aktywna PVC
  • Masa - 6,5 kg

Dolphin S100 posiada jedną aktywną szczotkę z PVC umieszczoną z przodu odkurzacza. Obraca się ona z prędkością dwa razy większą od obrotów kół napędowych pasków trakcyjnych zapewniając efektywne czyszczenie dna i ścian basenu.

Zwroty odkurzacza na dnie basenu zapewnia unikalny system PowerStream. Wykorzystuje on sterowaną siłownikiem obrotową kierownicę służącą do zmiany kierunku wylotu strumienia wody z lewej lub prawej strony odkurzacza. Umożliwia to zmianę kierunku jazdy po dnie basenu. 

Odkurzacz wyposażony jest w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i ścian basenu w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie, włącznie z basenami posiadającymi wypłycenia (plaże).

Cena: 3 399,00zł  + przesyłka

Zobacz jak Dolphin S100 radzi sobie w basenie!

https://www.youtube.com/watch?v=Pi5z0rEatHg

Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!