Gotowe Sauny Infrared

Tradycyjna łaźnia parowa zyskała prawdziwą konkurencję w postaci sauny infrared (IR). Łączy ona zalety wysokotemperaturowych modeli z ograniczeniem wysokiej wilgotności powietrza. Dzięki temu mogą z niej korzystać osoby, które z przyczyn zdrowotnych musiały unikać wilgotności przekraczającej 80%.

Producent Infrared

Jako producent saun infrared pragniemy zwrócić szczególną uwagę na ich specyficzne cechy. Wykorzystanie promienników podczerwieni umożliwia bezpośrednie ogrzewanie ciała użytkownika, a nie samego pomieszczenia przez co panująca temperatura jest niższa. Do korzyści uzyskanych ze stosowania IR można zaliczyć m.in. oczyszczenie organizmu z różnego rodzaju toksyn, spalanie kalorii, a także poprawę wyglądu skóry. Producenci powinni promować modele IR ze względu na ich ekonomiczność oraz pozytywne oddziaływanie.

Jak działa sauna infrared?

Wykorzystuje promienie podczerwone, które generują ciepło odczuwane przez skórę. Głęboko oddziałujące na skórę promienie wywołują bardzo intensywne pocenie i oczyszczają zarówno skórę, jak i organizm. Dzięki takiemu oddziaływaniu sauny infrared znajdują zastosowanie w:

Duży wybór saun IR