Wanny Spa
Wellis

Zmień swój ogród w prawdziwy raj dzięki Wannie Spa Wellis.

Jacuzzi do zamontowania w pomieszczeniu jak i na zewnątrz.

Firma Wellis, która powstała w 2003 roku cieszy się uznaniem w całej Eurpie. Zawdzięcza to przede wszystkim wysokiej jakości wykonywania swoich produktów i idealnie dopasowanemu wyposażeniu.
Wanny Spa są zaprojektowane tak, że spełniają wszystkie normy ustalone dla wysokiej jakości hydromasażu i ergonomii. 
Specjalnemu wyposażeniu zawdzięczamy możliwość uczestniczenia w zabiegach pielęgnacyjnych, które nawilżają i odżywiają skórę. 
Wellis oferuje szeroki wybór pięknych kompozytowych obudów. Wykończenie wygląda jak drewno wysokiej klasy, lecz nie wymaga żadnej konserwacji i utrzymuje połysk przez długie lata.

Wypoczynek w doborowym towarzystwie

Godziny spędzone na relaksacji mają nie tylko zbawienny wpływ na samopoczucie, zdrowie i urodę. Jest to również świetna okazja, by spędzić wspólnie czas w miłej atmosferze. Pokaźne wanny SPA Wellis pomieszczą całkiem sporą gromadkę osób. Wspólny wypoczynek z masażem w zaciszu domowego ogniska to świetna alternatywa wypadu do luksusowego hotelu czy uzdrowiska!

Nowoczesny design

Oferowane przez nas urządzenia to znakomite połączenie funkcjonalności oraz idealnej formy. Doskonale wpasowują się w estetykę danego krajobrazu. Przepięknie wyglądają w nowocześnie urządzonych ogrodach, równie efektownie prezentują się w klasycznych wnętrzach. Ergonomiczny kształt sprawia, że mniejsze modele z łatwością umieścisz nawet na niedużym tarasie.

Szeroki wybór produktów

Odpocznij od codzienności, podaruj sobie i swoim bliskim należytą dawkę relaksu! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem wanien SPA Wellis. Każda seria dostępna w naszym asortymencie została specjalnie zaprojektowana, by spełniać wymogi i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.