Wanny Spa i Jacuzzi na zewnątrz
Nordic Hot Tubs

Zmień swój ogród w prawdziwy raj dzięki Wannie Spa Nordic.

 Nordic Hot Tubs
Jacuzzi do zamontowania w pomieszczeniu jak i na zewnątrz.

Oblegane na publicznych basenach i uwielbiane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci – wanny SPA nie bez powodu cieszą się opinią fantastycznej atrakcji wodnej. Dla wielu jacuzzi jest także synonimem luksusu. Nic dziwnego – intensywny masaż w przyjemnie ciepłej wodzie to przeżycie pierwszorzędne! By zagwarantować sobie w domowym zaciszu odrobinę błogości, zapoznaj się z ofertą modeli z serii Nordic Hot Tubs.

Cała rodziną, a może we dwoje?

Pierwszą kwestią, jaką należy przemyśleć, jest rozmiar wanny SPA. W naszej ofercie znajdują się modele przeznaczone od dwóch do nawet ośmiu osób! Można więc wskoczyć do jacuzzi całą rodziną lub z grupą przyjaciół. Większe warianty sprawdzą się zwłaszcza wtedy, gdy często organizujemy letnie przyjęcia – minibasen Nordic Hot Tubs będzie na nich wspaniałą atrakcją.

Do środka czy na zewnątrz?

Nordic Hot Tubs są doskonałe nie tylko pod dachem, ale także i do użytku w ogrodzie czy na tarasie! Jacuzzi na zewnątrz pozwala na kąpiel nawet zimą – to niesamowite przeżycie, gdy wokół trzaska mróz, a Ciebie rozgrzewa wodny masaż! Jeśli jednak planujesz używanie wanny SPA w zimne miesiące, pamiętaj, by została ona ustawiona jak najbliżej drzwi do domu. Im szybciej z przyjemnej wody zewnętrznego jacuzzi do ciepłego wnętrza, tym lepiej!

Dual Therapy System

Opracowany przez Nordic Hot Tubs, system ten jest stosowany jedynie w wannach SPA tego producenta. Dzięki wysokiemu ciśnieniu przepływu wody, połączonemu z jej wirowym ruchem, ciała osób siedzących w jacuzzi masowane są z każdej strony – niezależnie od miejsca, które zajęły one w środku. Dodatkowo, modele wyposażone są w jedną lub dwie dysze Turbo, pozwalające cieszyć się wyjątkowo intensywnym hydromasażem.

Zalety serii Nordic Hot Tubs

Oprócz oferowania terapeutycznego hydromasażu i wyjątkowo przyjemnych doznań zarówno w środku, jak i na zewnątrz, jacuzzi z tej serii mają i inne zalety. Wyposażone w system ozonowania, modele pozwalają cieszyć się zawsze czystą wodą. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów wnętrze minibasenu jest odporne na uszkodzenia, a cała konstrukcja jest wytrzymała i stabilna.