Wanny ogrodowe i minibaseny SPA

Dostępne w naszej ofercie wanna SPA z hydromasażem, inaczej zwane jacuzzi lub minibasenem, to wspaniałe urządzenie, które zmieni Twój ogród w prawdziwy raj odnowy biologicznej. Pomoże Ci się zrelaksować, odprężyć ciało, ożywić umysł i ukoić duszę. W naszej ofercie mamy wiele rodzajów wanien, dostosowanych do potrzeb każdego Klienta.

Wanny i minibaseny SPA do wnętrz...

Minibaseny SPA stają się centrum rekreacji w każdym domu, zapewniając swoim użytkownikom wyjątkowe doznania. Dzięki dużym powierzchniom pozwalają na zażywanie kąpieli kilku osobom jednocześnie, a wiele dysz do hydromasażu sprawia, że doskonale czują się w nich osoby poszukujące odprężenia, zmęczone, cierpiące na bóle mięśni czy stawów albo po prostu lubiące zapewnić sobie od czasu do czasu odrobinę luksusu.

... i wanny ogrodowe na zewnątrz

Jeżeli natomiast chcecie Państwo cieszyć się kąpielami pod gołym niebem, polecamy Wam wanny ogrodowe. Są to rozwiązania o zróżnicowanych parametrach i funkcjach, które zapewniają nie tylko wyjątkowy relaks, ale również stają się efektownym wyposażeniem przydomowej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowe rozwiązania, które poza dyszami masującymi, posiadają również oświetlenie, filtry czyszczące wodę, a nawet fontanny.

Nie wiesz, którą wannę spa wybrać? Napisz o czym myślisz i jakie masz potrzeby.

Nasza oferta:

Profesjonalna wanna spa wykonana jest z najwyższej klasy materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych jak i zastosowanej chemii do uzdatniania wody. Wanna spa typu jacuzzi musi być gotowa do użycia przez całą dobę, o każdej porze roku. Myśląc o zakupie minibasenu ogrodowego boimy się głównie o czas zimowy. Dla producentów równie ważne jak bezpieczeństwo i trwałość użytkowania w czasie zimy jest problem ciągłego nasłonecznienia w czasie upalnego lata. Pamiętajmy, że wanna spa przystosowana jest do grzania wody, ale jej już nie chłodzi. Odpowiednia izolacja – chroniąca zarówno zimą jak i latem, jest bardzo istotna.

Jak wybrać wannę spa?

Gdy już odpowiemy sobie na pytanie, gdzie ma stanąć nasz nowy nabytek wybór staje się łatwiejszy. Coraz bardziej popularne stają się tzw. pokoje kąpielowe wyposażone w saunę, łaźnię oraz wannę spa. Nie płacąc za pobyt w spa i nie tracąc czasu na dojazd, po zamknięciu drzwi znajdujemy się we własnej strefie wellness.

Domowe spa to głównie hydromasaż i na jakość masażu jaką umożliwia wanna należy zwrócić uwagę. Woda pod wysokim ciśnieniem, wydobywa się z dysz, uderzając w mięśnie, rozluźnia je i działa na nas odprężająco. Masaż w profesjonalnych urządzeniach potęgowany jest przez dopowietrzenie, co powoduje mocniejsze doznania. Siła hydromasażu jest ściśle powiązana z ilością i mocą pomp. Wybierając, zwróćmy uwagę jak wiele dysz obsługiwanych jest przez ilość i moc pomp. Przy domowych wannach spa moc grzałki nie jest już tak istotna.

Nie zapomnijmy, że wanna spa jest dostarczana w jednym elemencie i musi bezpiecznie zostać przeniesiona do miejsca docelowego. Dlatego często zakup odbywa się przed pomniejszeniem otworów drzwiowych czy okiennych.

Transport i montaż w ogrodzie nie stanowi już takiego problemu. Profesjonalny minibasen budowany jest z myślą o korzystaniu z niego pod gołym niebem. Dodatkowe wyposażenie wanny spa zastępuje wiele dodatkowych urządzeń, w które musielibyśmy zainwestować. Z naszej oferty mogą być wyposażone w głośniki stanowiące profesjonalne nagłośnienie. Szum wody z dodatkowej fontanny ukoi nasze zmysły nawet gdy odpoczywamy poza wanną a chromoterapia, czyli terapią kolorami upiększy nasz taras poprzez grę świateł.

A zimą?

Wyobraźmy sobie własne gorące źródła wśród zasp śniegu. Jeśli marzymy o korzystaniu z wanny zimą nie bez znaczenia jest moc grzałki – po otwarciu pokrywy, woda szybko się wychładza. Zanurzeni w przyjemnej ciepłej wodzie korzystamy z dobrodziejstw hydromasażu, który rozluźnia napięte mięśnie, dodaje energii i pozwala dłużej zachować młodość.