O firmie

Firma KESKE powstała w 2007 roku, początkowo z potrzeby realizacji marzenia o posiadaniu własnej firmy. Jak każda praca wykonywana z pasją, przyniosła ona szybkie efekty w postaci pierwszych sukcesów, dzięki czemu 3 kierunki naszej działalności otrzymały wsparcie ze strony największych liderów w dziedzinie techniki basenowej, produkcji saun oraz wanien SPA typu jacuzzi.
Choć siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim to działamy na terenie całego kraju.

Jako producent saun, głównym kierunkiem naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo saun na wymiar i zamówienie klienta. Wysłuchując Państwa oczekiwań jesteśmy w stanie przede wszystkim doradzić, podpowiedzieć i zaprojektować jak najbardziej funkcjonalną saunę suchą, saunę mokrą czy saunę infrared.
Wykonujemy sauny domowe (sauny do domu) na wymiar i życzenie klienta jak również sauny ogrodowe, balie ogrodowe.

Firma KESKE jest również autoryzowanym przedstawicielem największego w Europie producenta saun gotowych produkcji polskiej – firmy MEGIW. 

Drugim naszym kierunkiem jest "woda".

Miło nam poinformować, że staliśmy się autoryzowanym partnerem węgierkiej marki wanien spa firmy Wellis. Służymy radą i doświarczeniem w doborze odpowiedniej wanny typu jacuzzi.  

Staliśmy się partnerem jednego z największych na świecie koncernów z branży techniki basenowej – firmy FLUIDRA POLSKA (ASTRALPOOL).

Współpracujemy z wieloma importerami wyposażenia salonów Spa & Wellness, dzięki czemu możemy być bardziej obiektywni - nie zachwalamy tylko jednej marki!

Od początku naszej działalności staramy się wybierać produkty i urządzenia najlepsze w swojej klasie, które nie zawsze muszą drogo kosztować. Wybieramy dla Państwa produkty najlepsze i takie znajdują się w naszej ofercie.

Naszą intencją jest, by w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania, dlatego oferujemy kompleksową obsługę od fazy projektu, poprzez wykonanie konkretnej realizacji, kończąc na zapewnieniu wszystkich niezbędnych produktów podczas codziennego użytkowania.

Wiemy, że jakość sprzedawanych przez nas produktów, usług, oraz przede wszystkim indywidualne, szczególne traktowanie każdego z klientów, są dla nas najlepszymi referencjami na rynku.Nasi partnerzy: