Keske - producent saun i basenów ogrodowych

KESKE to producent nowoczesnych saun, a także wykonawca basenów i dystrybutor wanien SPA, które są sposobem na codzienny relaks i odpoczynek na najwyższym poziomie. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dostarczając rozwiązania dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Kierujemy ofertę do miłośników luksusu. Naszymi specjalnościami są wysokiej klasy łaźnie parowe, sauny ogrodowe, fińskie, infrared i balie, a także wanny ogrodowe i minibaseny SPA, które cieszą się popularnością wśród naszych Klientów ze względu na efektywne hydromasaże. Polecamy Państwu również baseny naziemne i całoroczne, wraz z zadaszeniem, a także dodatkowymi akcesoriami, które wykonywane są według sprawdzonych technologii. Naszą rozbudowaną i bardzo zróżnicowaną ofertę uzupełnia wyposażenie SPA – leżanki, fotele, akcesoria do masażu i wiele innych.

Każdy producent, z którym współpracujemy, dostarcza nam rozwiązania najwyższej jakości i różnorodne, w związku z czym spełniamy różne oczekiwania Klientów. Korzystamy z nowoczesnych technologii, a dzięki dużemu doświadczeniu i pasji, chętnie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zapewnienia sobie wyjątkowego luksusu na co dzień - w domu lub poza nim.

Wanny SPA

Oferujemy wanny SPA z hydromasażem, To wysokiej klasy urządzenia, dzięki którym stworzycie Państwo w swoim domu lub ogrodzie wyjątkowe warunki do relaksu i wypoczynku. Oddajemy do dyspozycji tradycyjne jacuzzi, jak również nowoczesne minibaseny z wieloma dyszami masującymi, które dadzą relaks wielu osobom.

więcej »

Łaźnie parowe

Wykonujemy łaźnie parowe na życzenie każdego Klienta, dopasowując ich parametry do Państwa indywidualnych potrzeb. Do tworzenia konstrukcji wykorzystujemy specjalne materiały epoksydowe, używamy skutecznych materiałów izolacyjnych, a także stosujemy nowoczesne technologie dające wysoki komfort użytkownikom.

więcej »

Sauny

Inwestując w saunę suchą lub infrared, zapewniacie sobie Państwo możliwość codziennego rozładowywania stresu i skutecznej walki ze zmęczeniem. Jako doświadczony producent wykonujemy wysokiej klasy rozwiązania, które posiadają wiele właściwości leczniczych. Polecamy również komfortowe balie ogrodowe.

więcej »

Wanny Swim Spa

Swim Spa Wellis to profesjonalne baseny do pływania, treningu jak i terapii. Swim Spa wyposażone są w przeciwprąd umożliwiąjący pływanie jak i dysze masujące w części jacuzzi. Uroki wanny spa...

więcej »

Zadaszenia teleskopowe

Oferujemy skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi w postaci zadaszeń teleskopowych – zarówno basenów, jak również wanien SPA. Niezwykle wytrzymałe konstrukcje odporne na wiatr, deszcz, skrajne temperatury i promieniowanie UV pozwolą Państwu uzyskać wysoki komfort podczas wypoczynku.

więcej »

Baseny

Naziemne i ogrodowe baseny z wysokiej klasy materiałów. Szczelne, wytrzymałe i niezwykle komfortowe, stanowią najlepszy sposób na zapewnienie sobie komfortu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania w różnych kształtach i o odmiennych sposobach wykończenia, które staną się centrum domowej rekreacji.

więcej »