Sól jodowo-bromowa 1,2kg

 • Opakowanie: 1.2kg,
 • CENA 1.2kg: 19.50zł + koszt wysyłki

Już garść soli na wannę wody nawilży, ujędrni, odżywi i zregeneruje skórę.

 • Opis:

   Kąpiele SPA i wspomagające leczenie dolegliwości: reumatycznych, neurologicznych, dermatologicznych, dróg oddechowych oraz w rehabilitacji, regeneracji i rekonwalescencji.

 • Sposób użycia:
  Już garść soli na wannę wody nawilży, ujędrni, odżywi i zregeneruje skórę. Wspomaganie leczenia następuje gdy stężenie soli w roztworze osiągnie poziom minimum 1%. Im większe stężenie tym odczuwalny efekt będzie większy. nie należy przekraczać stężenia 5%.
  Przykładowo rozpuszczając 1 opakowanie soli w 100 litrach wody uzyskamy roztwór 1,2%.
  Kąpiele mogą być całkowite lub częściowe (np. moczenie stóp). Najlepiej wykonać je w seriach po 10 wykonywanych co 2 dzień dwa razy w roku lub jednorazowo przy pojawieniu się dolegliwości.
  Temperatura wody do 37 stopni C, a czas trwania kąpieli od 10 do 20 min.

 • Zalety:

  Wspomaga leczenie dolegliwości: reumatycznych, neurologicznych, przemiany materii, ginekologicznych, dermatologicznych, laryngologicznych, dróg oddechowych. Posiada znakomite walory w odtruwaniu i regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku sportowym. Nadto minerały w niej zawarte koją dolegliwości mięśni i ścięgien, przyspieszając regenerację po urazach i kontuzjach.

  Działanie jodu, największego bogactwa naszej soli, polega między innymi na przyspieszeniu i usprawnieniu procesów oddechowych zachodzących w komórkach organizmu i przyspieszeniu spalania tłuszczu co podnosi wydolność i motorykę organizmu. Kąpiele w tej soli łagodzą napięcie nerwowe, stres i nerwice. Stosuje się je także w rekonwalescencji oraz w celu uzupełniania niedoborów jodu, w odchudzaniu w terapii bulimii i anoreksji.

Koszta wysyłki:

 • 1-30kg - 18.00 brutto   /  pobranie +6zł
 • 31-60kg - 36.00 brutto  /  pobranie +6zł

 
 

Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!