Sauny

Regularne korzystanie z sauny suchej lub infrared to świetny pomysł na rozładowanie stresu i zmęczenia. Pobyt w takim miejscu pozwoli jednocześnie zadbać o swoje ciało.

Jako doświadczeni producenci oferujemy Państwu sauny suche, w wersji combi czyli z piecem dwufunkcyjnym - parownikiem oraz modele infrared. Posiadamy gotowe propozycje, jak również wykonujemy sauny na wymiar, dopasowane do Twoich potrzeb.

Trwałe, ekologiczne rozwiązania do ogrodów i balie, które doskonale komponują się z każdą architekturą ogrodu. W każdym naszym produkcje wykorzystywany jest piec opalany drewnem, który stanowi ekonomiczną jaki i ekologiczną alternatywę dla pieców elektrycznych.

Na zewnątrz

Nasze sauny ogrodowe i balie to sposób na wyjątkowe uzupełnienie przydomowej przestrzeni i uzyskanie luksusowych warunków do wypoczynku. Mogą one posiadać zróżnicowane wymiary, różne designy, a także wyposażenie i powierzchnie. Chcąc zapewnić Państwu możliwość wyboru, zapewniamy również wiele opcjonalnych oraz różne rodzaje wyposażenia – zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wszelkich informacji.

Do domu

Polecamy również nowoczesne sauny infrared, w których stosuje się promieniowanie podczerwone. Jest ono przyjazne człowiekowi i posiada właściwości lecznicze, rozluźniając miejsce, pomagając w bólach głowy, problemach z reumatyzmem i cellulitem, wspomagając odchudzanie, a także oczyszczając organizm z toksyn. Nasze rozwiązania to perfekcja wykonania, połączona z wysoką estetyką oraz łatwością w obsłudze.

Nie wiesz, którą saunę wybrać?  Napisz o czym myślisz i jakie masz potrzeby.

Sauna Sucha, Sauna Infrared, Sauna Combi na wymiar

więcej »