Wanny ogrodowe i minibaseny SPA

Dostępne w naszej ofercie wanna SPA z hydromasażem, inaczej zwane jacuzzi lub minibasenem, to wspaniałe urządzenie, które zmieni Twój ogród w prawdziwy raj odnowy biologicznej. Pomoże Ci się zrelaksować, odprężyć ciało, ożywić umysł i ukoić duszę. W naszej ofercie mamy wiele rodzajów wanien, dostosowanych do potrzeb każdego Klienta.

Do wnętrz...
Minibaseny SPA stają się centrum rekreacji w każdym domu, zapewniając swoim użytkownikom wyjątkowe doznania. Dzięki dużym powierzchniom pozwalają na zażywanie kąpieli kilku osobom jednocześnie, a wiele dysz do hydromasażu sprawia, że doskonale czują się w nich osoby poszukujące odprężenia, zmęczone, cierpiące na bóle mięśni czy stawów albo po prostu lubiące zapewnić sobie od czasu do czasu odrobinę luksusu.

...i na zewnątrz
Jeżeli natomiast chcecie Państwo cieszyć się kąpielami pod gołym niebem, polecamy Wam wanny ogrodowe. Są to rozwiązania o zróżnicowanych parametrach i funkcjach, które zapewniają nie tylko wyjątkowy relaks, ale również stają się efektownym wyposażeniem przydomowej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowe rozwiązania, które poza dyszami masującymi, posiadają również oświetlenie, filtry czyszczące wodę, a nawet fontanny.

Nie wiesz, którą wannę spa wybrać? Napisz o czym myślisz i jakie masz potrzeby.

Nasza oferta: