O firmie

Firma KESKE powstała w 2007 roku, początkowo z potrzeby realizacji marzenia o posiadaniu własnej firmy. Jak każda praca wykonywana z pasją, przyniosła ona szybkie efekty w postaci pierwszych sukcesów, dzięki czemu 3 kierunki naszej działalności otrzymały wsparcie ze strony największych liderów w dziedzinie techniki basenowej, produkcji saun oraz wyposażenia gabinetów SPA.

Firma KESKE jest autoryzowanym przedstawicielem największego w Europie producenta saun – firmy MEGIW. 

Staliśmy się partnerem jednego z największych na świecie koncernów z branży techniki basenowej – firmy FLUIDRA POLSKA (ASTRALPOOL).

Współpracujemy z wieloma importerami wyposażenia salonów Spa & Wellness, dzięki czemu możemy być bardziej obiektywni - nie zachwalamy tylko jednej marki!

Od początku naszej działalności staramy się wybierać produkty i urządzenia najlepsze w swojej klasie, które nie zawsze muszą drogo kosztować. Wybieramy dla Państwa produkty najlepsze i takie znajdują się w naszej ofercie.

Naszą intencją jest, by w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania, dlatego oferujemy kompleksową obsługę od fazy projektu, poprzez wykonanie konkretnej realizacji, kończąc na zapewnieniu wszystkich niezbędnych produktów podczas codziennego użytkowania.

Wiemy, że jakość sprzedawanych przez nas produktów, usług, oraz przede wszystkim indywidualne, szczególne traktowanie każdego z klientów, są dla nas najlepszymi referencjami na rynku.Nasi partnerzy: